Weboldalunkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére. További információk.
Termékek Menü

Fejléc előny

Kategóriák alatti előnyök

  • 15+ év szakmai
    tapasztalat
  • Megbízható, tesztelt
    eszközök
  • Minden termék raktárról
    - azonnali szállítás - Önnek!
  • 1 év garancia és
    garancia hosszabbítás

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF 850nm

Ár:
2.990 Ft + ÁFA ( 3.797 Ft )
Cikkszám: GLC-SX-MM
Készlet: Raktáron
Szerezhető hűségpontok: 4
Várható szállítási díj (bruttó összeg): 3.200 Ft

Vásárlói vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Állapotra vonatkozó ismertető

"New" az a termék, melyet korábban még nem használtak. A "New" termék elérhető gyári és/vagy ServerElite garanciával. A "New" termék nem minden esetben rendelkezik az eredeti csomagolással.

"Refurbished" nevezzük azt a terméket, melyet korábban már használtak, de a használat során a termék megőrizte kiváló állapotát. A burkolat külső részén előfordulhat használatból eredő koszolódás, karcolás.

Minden "New" és "Refurbished" szerver teszetelés, firmware update, BIOS update és factory reset-en megy keresztül az értékesítés előtt.

Hasonló termékek

Dell azonosító: 0FCGN

Állapota: Refurbished

3.490 Ft + ÁFA (4.432 Ft)

Azonosító: 57-1000117-01

Állapota: Refurbished

3.990 Ft + ÁFA (5.067 Ft)

Azonosító: PF323, UD551, DC774

Állapota: Refurbished

3.990 Ft + ÁFA (5.067 Ft)